Gruml

Gruml beta 0.9.8

Wygodniejszy niż Google Reader

Zalety

  • Bardzo ładny interfejs
  • Integracja z serwisem Twitter

Wady

  • Brak

Dobry
7

Gruml to darmowy czytnik wiadomości z serwisu Google Reader. Pozwala przeglądać informacje bez potrzeby otwierania przeglądarki internetowej.

Google Reader to doskonały serwis dający dostęp do kanałów z wiadomościami RSS z każdego miejsca posiadającego dostęp do Internetu. Powoli wypiera on tradycyjne czytniki RSS, nie jest jednak pozbawiony wad. Osobom, które preferują przeglądanie wiadomości za pomocą aplikacji i jednocześnie nie chcą rezygnować z wolności dawanej przez Google Reader z pomocą przychodzi Gruml.

Program synchronizuje się z naszym kontem w Google Reader i wyświetla najświeższe wiadomości w bardzo ładnym interfejsie. Gruml jest bardzo dobrze zintegrowany z serwisem, zachowuje podział na kategorie, a także etykiety. Dodatkowo umożliwia publikowanie linów do artykułów za pośrednictwem serwisu mikroblogowego Twitter. Gruml pozwala także dodawać do wiadomości notatki i oznaczać ulubione za pomocą gwiazdek.

Gruml to bardzo przyjemny czytnik wiadomości zintegrowany z kontem Google Reader. Docenią go osoby, którym nie odpowiada interfejs strony serwisu.

Gruml

Download

Gruml beta 0.9.8

Opinie użytkowników o Gruml